GLOCK 17

Glock 17 je samonabíjacia pištoľ s kapacitou zásobníku 17 nábojov 9mm Luger, rozšíriteľná na 19 nábojov. Používa uzamykací systém Browning/Petter a poistný a bicí mechanizmus Safe Action špecifický pre Glocky. Kovové časti zbrane sú chránené povlakom Tenifer. Lučík je vpredu zrezaný tak, aby umožňoval lepšie uchopenie pištole obomi rukami. Má veľmi jednoduchú konštrukciu, skladá sa iba z 34 súčiastok.

Grand Power P1

Výrobca zbrane GRAND POWER Slovensko. P1 je semi-kompaktný SA/DA model s kratším záverom a hlavňou ako štandartný model K100. To dáva zbrani oproti štandardnej veľkosti väčšiu kompaktnosť pri zachovaní palebnej kapacity a pohodlného držania, čo ocenia hlavne jej užívatelia v rámci skrytého nosenia na osobnú ochranu. Mieridlá pozostávajú zo stranovo nastaviteľného kovového cieľnika a plastovej mušky.

S&W MP9 Pro Series

Pištoľ M&P, vyrobená presne tak, aby bola najpresnejším a najspoľahlivejším zážitkom, ktorému musíte veriť. Odolné a pohodlné, dokážu zvládnuť toľko kôl, koľko chcete. Navrhnuté s dôrazom na detaily a vynikajúcou ergonómiou; postavený na vysoko pevnom polymérnom ráme vystuženom pevným rámom z nehrdzavejúcej ocele. Pištoľ M&P je novým štandardom spoľahlivosti, pričom jeho úlohou je slúžiť a chrániť váš život.

TAURUS PT92

Rovnako ako Beretta, aj Taurus PT92 kal. 9×19 mm využíva dizajn s otvoreným záverom, kde je horná časť záveru odrezaná a vystavuje veľkú časť samotnej hlavne. Pôvodný typ PT92 bol presne ako pôvodná Beretta 92. Taurus PT92 je vo väčšine prípadov lacnejší ako Beretta 92.

GRAND POWER K22

K22 je samonabíjacia pištoľ kalibru .22 LR s SA/DA režimom. Zbraň je predovšetkým určená pre tréningovú a rekreačnú streľbu. Jej výhodou je finančne nenáročný kaliber kombinovaný s veľkosťou a ovládacími prvkami identickými s plnohodnotnou zbraňou kalibru 9 mm. Drážkovaná hlaveň zbrane je pevne spojená s oceľovým kontajnerom uloženým v polyamidovom ráme.

Samonabíjacia guľovnica vz. 58 tactical

Samopal vzor 58 sa pôvodne používal ako štandardná zbraň pechoty (variant Vz. 58 P), tankistov a výsadkárov (Vz. 58 V) v Česko-slovenskej ľudovej armáde. Po rozpade Česko-Slovenska prešla zbraň do základnej výbavy slovenskej a českej armády. V Armáde Českej republiky bude postupne nahradzovaná útočnou puškou CZ 805 Bren A1. Samopal vzor 58 používajú aj indické špeciálne jednotky, potom indonézska, angolská, líbyjská armáda a mnohé ďalšie. V našom prípade ide o samonabíjaciu guľovnicu vz. 58 tactical, ktorá môže strieľať len jednotlivými ranami.

Opakovacia brokovnica UZKON TRX

Opakovacia brokovnica kal. 12 GA s úpravou sklopnej pažby tactical. Do zásobníka sa zmestí 7 nábojov. Na vrchnej strane zbrane sa nachádzajú jednoduché mieridlá. Ide o obrannú zbraň na krátke vzdialenosti s väčšou možnosťou variability streliva od brokových striel až po jednotné strely tzv. S-ball.

HAMMERLI TAC R1 kal. 22

Samonabíjacia dlhá zbraň kalibru .22LR (HV), tvarovo a ergonomický presne odpovedajúca puškám na platforme AR-15. Výborná alternatíva k tréningu s „pravou“ AR-15. Nácvik ovládacích prvkov, mierenie a prvá rána bude rovnaká ako u AR-15. Zbraň má široké využitie, od tzv. hobby streľby (v USA je veľmi obľúbený napríklad tzv. „plinking“, teda streľba plechoviek alebo iných terčíkov) až po športovú streľbu.

Micro compact H11, kal. 9x19 mm

Ďalšia samonabíjacia pištol od výrobcu HS Produkt Chorvátsko, ktorá je dodávaná aj na trh USA pod zanačkou Springfield Armory a názvom“ HELLCAT „. Ide o najmenšiu samonabíjaciu pištol ráže kal. 9×19 mm, ktorá má plnohodnotný zásobník dodávaný ku zbrani s kapacitou 11+1 a tiež aj dva predĺžené zásobníky s kapacitou 13+1. Svojimi rozmermy dlžka 150mm, šírka 25 mm, výška 100 mm je naozaj veľmi malou a kompaktnou strelnou zbraňou, ktorá osloví najmä nežné polovičky strelcov. zn.“ Malá, rýchla, dobre strieľa. “

zážitková streľba

Športová puška KA-17 - novinka v ponuke

KA-17 je novovyrobená, známa a rozšírená útočná puška vo svete na platforme AK-47 od slovenského výrobcu KolArms. Zbraň je od výroby v úprave semiauto, nejedná sa teda o prerobenie samočinnej zbrane na samonabíjaciu. Zbraň je vybavená prepínačom streľby (poistkou) – Safe / Semiauto. KA17 je osadená do polymérového pažbenia s pevnou pažbou. Hlaveň je nitridovaná, čo zabezpečuje vysokú životnosť a spoľahlivosť. odolnosť voči korózií.

zážitková streľba

MICRO RONI + CZ P07 DUTY - nové v ponuke

Nový model MICRO RONI pre pištole CZ P07 a CZ P09 je funkčný v priebehu niekoľkých sekúnd (otváranie-zatváranie). Takiež je vybavený dlhou lištou Picatinny na uloženie dvoch optík (napríklad Night Vision a Red Point), 2 strany líšt Picatinny na pridanie príslušenstva podľa vášho výberu. Súčasťou je skladacia polymérová taktická pažba, ktorá umožňuje okamžité použitie zbrane v zloženej alebo rozloženej polohe. Pri použití vhodného doplnku zbrane ako kolimátor T1 PRO môžete dosiahnúť presnú streľbu. Týmto je MICRO RONI + CZ P07 DUTY veľmi kompaktnou a spoľahlivou zbraňou.

CZ 75 P-07 DUTY

Pištoľ CZ 75 P-07 Duty je výrobok Českej zbrojovky Uherský Brod (Czuba) uvedená na trh v roku 2009. Jedná sa o samonabíjacia pištoľ kompaktnej veľkosti kalibrov 9 mm Luger, .40 S & W, 9 mm Browning, alebo 9x21mm IMI s plastovým rámom, oceľovým záverom a uzamykaním hlavne modifikovaným Browningovým systémom kvadratickým koncom hlavne do zväčšeného výhozního okienka. Pištoľ je vybavená spúšťovým mechanizmom SA / DA (typ CZ Omega). Kapacita zásobníka je 16 nábojov 9 mm Luger. V roku 2013 nahradená novým modelom CZ P-07, zmizol odkaz na CZ 75 a označenie Duty.

NORINCO NP 34

Je to dokonalá kópia pištole Sig Sauer 228.
O úspešnosti pôvodného kompaktného švajčiarskeho vzoru hovorí aj to, že letecké sily USA ju zaradili ako osobnú zbraň posádok lietadiel. Je veľmi kompaktná, zároveň aj robustným dojmom pôsobiaca celokovová pištoľ s rámom z ľahkej zliatiny v kalibri 9mm Luger so skráteným Browningovým systémom uzamknutia výkyvnej hlavne do zväčšeného vyhadzovacieho okienka. Ovládacie prvky – vypúšťanie záveru a napnutého bicieho kohúta ako aj záchyt zásobníka sú umiestnené iba na ľavej strane zbrane.

XDM compact

Spoločnosť HS Produkt so sídlom v meste Karlovac (Chorvátska Republika) vyrába poloautomatické pištole v spolupráci so spoločnosťou Springfield od roku 2000. Z konštrukčného hľadiska je záver pištole vyrobený z vysoko odolnej ocele. Mieridlá a muška sú vyrobené z ocele a využívajú systém troch zámerných bielych bodiek. Na vrchnej strane záveru pri vyhadzovacom porte sa nachádza indikátor nabitia nábojovej komory, ktorý je možné identifikovať vizuálne, alebo hmatom. Ďalším identifikátorom nabitia pištole je výstražník úderníka. Hlaveň má rozšírené ústie ako pri zbraniach používaných pre športové účely. V ráme je inštalovaná dlaňová poistka ktorá zabraňuje náhodnému výstrelu resp. nabitiu zbrane.

NORINCO 1911 A1 sport

Samonabíjacia pištoľ Norinco 1911 A1 Sport kal. 45 ACP je kópiou legendárnej americkej zbrane COLT 1911. Má manuálnu poistku, dlaňovú poistkoúu, hlaveň dlhú 127 mm a zásobník s kapacitou 7 nábojov. Hmotnosť pištole je 1 100 g. Rokmi overená klasika od nemecko-čínskej značky Norinco (Norconia).

Konverzia RONI G1 alebo RONI S1

Konverzia RONI G1 je určená pre pištole GLOCK 17 a konverzia RONI S1 pre pištole Sig Sauer 226 ( kopia Norinco NP 34). Do vnútra konverzie je vložená pištol a následne zabezpečovacím mechanizmom upevnená. pričom pomocou tejto konverzie je možnosť lepšieho mierenia na cieľ za pomoci inštalovaného kolimátora, resp. je možné na bočné raily inštalovať rôzne príslušenstvo a tým zväčšiť variabilitu streľby.

Samonabíjacia brokovnica UZKON TR-100

Samonabíjacia brokovnica ráže 12/70 / 76mm. Hlaveň 50cm, chrómovaný vývrt, tlmič plameňa, segmentový zásobník na 5 rán, 4x weawer lišta, kde je možné namontovať rôzne príslušnestvo k zbrani, muška + dioptrické hľadí, teleskopická pažba sa nastaviteľnou lícnicou. Zbraň je postavená na platforme AR-15 s podobnými prvkami ovládania vypúšťania záveru a zásobníka.

Mosin-Nagant SNIPER

Mosin-Nagant je označenie pre niekoľko typov opakovacích pušiek vyrábaných na území Ruska a Sovietskeho zväzu od roku 1890 v ráži 7,62x54R. Pušky a karabíny Mosin tvorili hlavnú streleckú výzbroj ruských a sovietskych vojsk v priebehu prvej i druhej svetovej vojny. Preslávil ju okrem iného najúspešnejší fínsky sniper Simo Häyhä a napríklad sovietsky sniper Vasilij Zajcev. V našom prípade ide o modernizáciu pušky výmenou pažbenia, osadením puškohľadu 5-25×50 ako aj úsťovou brzdou.

Revolver TAURUS JUDGE - pripravujeme pre Vás

TAURUS JUDGE ( tzv.Taurusský sudca ) je päť výstrelový revolver navrhnutý a vyrobený spoločnosťou Taurus International, pričom je ich napredávaejším revolverom, nakoľko je možné vystrelovať 3 rôzne kalibre nábojov a to brokové náboje kal. .410 GA, náboje kal. .45 long colt a tiež kal. .454 casull ( ide o navýkonnejší náboj v tomto kalibri) . TAURUS propaguje zbraň ako prostriedok sebaobrany proti únosom a na ochranu domácnosti.

strelecká akadémia

Norinco NZ75 kal. 9 mm - NOVÉ v PONUKE

spoločnosť NORINCO vyrába v licencii s Českou zbrojovkou legendárnu samonabíjaciu pištoľ NZ75 ( vo verzi Českej zbrojovky CZ75 ). Samonabíjacia pištoľ je v kalibri 9 mm. Zásobník má kapacitu 17 nábojov.

zážitková streľba

STRIBOG SP9A1 - novinka v ponuke

Samonabíjacia pištoľ STRIBOG SP9 A1 je novinkou v produktovej línii spoločnosti GRAND POWER a jej unikátnosť spočíva vo využití dvojhmotového záveru, ktorý významnou mierou redukuje spätný ráz zbrane a zlepšuje správanie zbrane pri streľbe a jej ovládateľnosť. Na zbraň je možné uchytiť široké spektrum doplnkov, nakoľko je vybavená dvojicami líšt Picattiny a key-mod. Zameriavač, svietidlo alebo t-rúčka si tak určite nájdu svoje miesto. Pažbička je kompatibilná s pažbičkami typu AR výrobcov tretích strán, takže ju bez problémov nahradíte Vašou obľúbenou variantou, rovnako niektoré diely spúšťového mechanizmu umožňujú zámenu s dielmi typu AR, užívateľ má teda možnosť prispôsobiť zbraň svojim potrebám. Samozrejmosťou sú obojstranné ovládacie prvky, napínacia páka umožňuje osadenie na pravej i ľavej strane. Rozborka prebieha jednoducho, bez použitia špeciálneho náradia. STRIBOG SP9 A1 je spoľahlivou, robustnou samonabíjacou pištoľou so širokým spektrom využitia

Máte viac ako 18 rokov ? Tieto web stránky sú určené pre osoby staršie ako 18 rokov. Ak máte viac ako 18 rokov " ANO " ak nemáte viac ako 18 rokov stlačte " NIE " a opusťte tieto web stránky.