Individuálne kurzy

Sú určené pre jednotlivcov resp. klientov, ktorí chcú využiť naše služby a v rámci ponúkaných služieb si môžu vybrať a vyskladať strelecký kurz podľa ich preferencii a možností. To znamená, že si môžu vybrať z ponúkaných strelných zbraní, ľubovolný počet nábojov ako aj čas strávený na strelnici. Po vykonanom poučení k bezpečnej manupulácii so zbraňou ako aj k bezpečnostným pravidlám pri streľbe na strelnici bude následne vykonaná prataktická streľba z vybraných zbraní.

Skupinové kurzy

Sú určené pre skupiny, ale aj jednotlivcov, ktorí chcú využiť naše služby. V skupinových kurzoch je uvedená strelná zbraň, z ktorej bude vykonávaná streľba, predpísaný počet nábojov ako aj čas strávený na strelnici. Po vykonanom poučení k bezpečnej manupulácii so zbraňou ako aj k bezpečnostným pravidlám pri streľbe na strelnici bude následne vykonaná prataktická streľba.

Máte viac ako 18 rokov ? Tieto web stránky sú určené pre osoby staršie ako 18 rokov. Ak máte viac ako 18 rokov " ANO " ak nemáte viac ako 18 rokov stlačte " NIE " a opusťte tieto web stránky.